General Information

Institutional Information: Faculty Of Health Sciences, Social Work
Research Areas: Social Sciences and Humanities, Social Work, Educational Sciences, Edıcational Administration and Curriculum Development, Curriculum Development and Teaching Methods, Teacher Training

Metrics

Publication

39

Citation (WoS)

1

H-Index (WoS)

1

Citation (Scopus)

4

H-Index (Scopus)

1

Citation (Scholar)

8

H-Index (Scholar)

1

Citiation (TrDizin)

41

H-Index (TrDizin)

3

Project

1

Thesis Advisory

1

Open Access

30
UN Sustainable Development Goals

Biography

Dr. Öğr. Üyesi Derya Kavgaoğlu: Doktora ve Yüksek Lisansını YTÜ (Yıldız Teknik Üniversitesi) Eğitim programları ve öğretim alanında tamamlamıştır. Eğitimde program geliştirme süreçlerinde uzman, kıdemli uzman ve yönetici olarak 10 yıllık tecrübeye sahiptir. 2018’de doktora mezuniyetini takiben akademik görevine İGÜ Bünyesinde başlamıştır. Halen İGÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde Bölüm Başkanı ve Kalite Birim Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. Bununla birlikte üniversite bünyesinde ders vermektedir.

Kamu kurumları ve özel kurumlardaki hizmet içi ve dış kaynaklı eğitim projelerinin yönetimi, bu kapsamda eğitimde ihtiyaç analizi, öğretim tasarımı, eğitsel uygulama ve değerlendirme faaliyetlerinin yürütülmesi, ilgili eğitim ekiplerinin koordinasyonu, kamu kurumları ve özel kurumlarda eğitimci ve yönetici olarak çalışan personelin eğitsel yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik olarak eğiticinin eğitimi programlarının tasarlanması, uygulanması, değerlendirilmesi, çalışan sayısının üç bin ila on bin arasında değiştiği, çoklu lokasyonda çalışan kurumsal firmalarda uzaktan eğitim platformlarının yapılandırılması ve online eğitim sisteminin lokasyon bazlı yönetimi konularında kapsamlı deneyime sahiptir. Bu kapsamdaki çalışmaları için referans kurumlar aşağıdaki gibidir: MEB, ADALET BAKANLIĞI; İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ (AUZEF); GARANTİ BANKASI; TÜRK TELEKOM  (Churn-Inbound/Outbound); TÜRK TELEKOM SYS; TÜRKSAT; DIGITURK; VODAFONE; TTNET; THY; AVEA; MHRS; MEDAŞ; KOÇFİNANS- MEDAŞ-AYGAZ-AVON, İGÜ, Çeşitli STK ve özel kuruluşlar.

Contact

Email
dkavgaoglu@gelisim.edu.tr
Web Page
https://avesis.gelisim.edu.tr/dkavgaoglu
Office
İGÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi - B Blok 305
Address
Cihangir, Şehit Jandarma Komando, J. Kom. Er Hakan Öner Sk. No:1, 34310 Avcılar/İstanbul